Description
|
MY YOUTH ROMANTIC COMEDY IS WRONG, AS I EXPECTED YUI YUIGAHAWA LINGERIE 1/7 FIGURE
DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
$163.88 $139.30
1 in stock
|
MY YOUTH ROMANTIC COMEDY IS WRONG, AS I EXPECTED YUI YUIGAHAWA LINGERIE 1/7 FIGURE
DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
| Weight | 3 lbs |
|---|---|
| Character | Yui Yuigahawa |
| Size | 5" |
| UPC | 4571452942119 |
| Country of Manufacture | China |
| Material | ABS, PVC |
| Year Manufactured | 2022 |
| Gender | Boys & Girls |
| Franchise | My Youth Romantic Comedy Is Wrong as I Expected |
| Modified Item | No |
| Brand | Revolve |
| Type | Figure |
| Item Height | 5.07" |
| Packaging | Original (Unopened) |
| Theme | Anime & Manga |
| Main Character | Yui Yuigahawa |
| Manufacture | Revolve |
| Country of Origin | China |
| Age | 14+ |
| Character Family | My Youth Romantic Comedy Is Wrong as I Expected |