Description
|
YI REN GUAN – HOUSE OF UNHUMANS YU CONG XIAO BUNNY 1/7 FIGURE DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
|
$163.88 $139.30
1 in stock
|
YI REN GUAN – HOUSE OF UNHUMANS YU CONG XIAO BUNNY 1/7 FIGURE DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
|
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Character | Yu Cong Xiao |
| Size | 7" |
| UPC | 4580416925358 |
| Material | Fabric, ABS, PVC |
| Year Manufactured | 2024 |
| Gender | Boys & Girls |
| Franchise | Yi Ren Guan – House of Unhumans |
| Modified Item | No |
| Brand | Infinity Studio |
| Type | Figure |
| Year | 2024 |
| Item Height | 7.48" |
| Packaging | Original (unopened) |
| Theme | Anime & Manga |
| Main Character | Yu Cong Xiao |
| Recommended Age Range | 14+ |
| Manufacture | Infinity Studio |
| Country of Origin | China |
| Character Family | Yi Ren Guan – House of Unhumans |