Description
|
AVIAN ROMANCE SWAN GIRL 1/6 FIGURE
DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
$263.88 $224.30
1 in stock
|
AVIAN ROMANCE SWAN GIRL 1/6 FIGURE
DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Character | Swan Girl |
| Size | 12" |
| UPC | 4943209611782 |
| Country of Manufacture | China |
| Material | ABS, PVC |
| Year Manufactured | 2022 |
| Gender | Boys & Girls |
| Franchise | Avian Romance |
| Modified Item | No |
| Brand | Wave |
| Type | Figure |
| Year | 2022 |
| Item Height | 12.09" |
| Packaging | Original (Unopened) |
| Theme | Anime & Manga |
| Main Character | Swan Girl |
| Manufacture | Wave |
| Country of Origin | China |
| Age | 14+ |
| Character Family | Avian Romance |