Description
|
WAITING IN THE SUMMER ICHIKA TAKATSUKI 1/7 FIGURE DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
$123.88 $105.30
1 in stock
|
WAITING IN THE SUMMER ICHIKA TAKATSUKI 1/7 FIGURE DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Character | Ichika Takatsuki |
| Size | 6" |
| Signed | No |
| UPC | 4582191965987 |
| Country of Manufacture | China |
| Material | PVC |
| Year Manufactured | 2013 |
| Gender | Boys & Girls |
| Franchise | Waiting for Summer |
| Brand | Good Smile |
| Type | Figure |
| Item Height | 5.85" |
| Packaging | Original (unopened) |
| Theme | Anime & Manga |
| Main Character | Ichika Takatsuki |
| Featured Refinements | Anime Figure |
| Manufacture | Good Smile |
| Country of Origin | China |
| Age | 14+ |
| Character Family | Waiting in the summer |