Description
|
$283.88 $241.30
1 in stock
|
| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Movie | The Clone Wars |
| Featured Characters | Captain Rex |
| Character | Captain Rex |
| Size | 11" |
| UPC | 190526037267 |
| Scale | 1:7 |
| Material | ABS, PVC |
| Gender | Boys & Girls |
| Franchise | Star Wars |
| Modified Item | No |
| Vintage | No |
| Brand | KOTOBUKIYA |
| Series | Clone Wars |
| Type | Statue |
| Year | 2022 |
| Packaging | Original (unopened) |
| Main Character | Captain Rex |
| Recommended Age Range | 14+ |
| Height | 11.12" |
| Manufacture | Kotobukiya |
| Genre | Science Fiction & Horror |
| Country of Origin | China |
| Character Family | Star Wars Clone Wars |
| JAN Code | 4934054033089 |