Description
|
SENRAN KAGURA: NEW LINK HIKAGE SEXY NURSE 1/4 FIGURE
DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
$263.88 $224.30
1 in stock
|
SENRAN KAGURA: NEW LINK HIKAGE SEXY NURSE 1/4 FIGURE
DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Character | Hikage |
| Size | 10" |
| UPC | 4589691192370 |
| Country of Manufacture | China |
| Year Manufactured | 2022 |
| Material | ABS, PVC |
| Gender | Boys & Girls |
| Franchise | Senran Kagura: New Link |
| Modified Item | No |
| Brand | Hobby Stock |
| Type | Figure |
| Year | 2022 |
| Item Height | 10.34" |
| Packaging | Original (Unopened) |
| Theme | Anime & Manga |
| Main Character | Hikage |
| Manufacture | Hobby Stock |
| Country of Origin | China |
| Age | 18+ |
| Character Family | Senran Kagura: New Link |