Description
|
REDO OF HEALER SETSUNA LIGHT NOVEL 1/7 FIGURE DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
$293.88 $249.80
1 in stock
|
REDO OF HEALER SETSUNA LIGHT NOVEL 1/7 FIGURE DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Character | Setsuna |
| Size | 10" |
| UPC | 4935228259366 |
| Material | PVC |
| Year Manufactured | 2022 |
| Gender | Boys & Girls |
| Franchise | Redo of Healer |
| TV Show | Redo of Healer |
| Modified Item | No |
| Brand | Kadokawa |
| Type | Figure |
| Year | 2022 |
| Item Height | 9.91" |
| Packaging | Original (unopened) |
| Theme | Anime & Manga |
| Main Character | Setsuna |
| Recommended Age Range | 18+ |
| Manufacture | Kadokawa |
| Country of Origin | China |
| Character Family | Redo of Healer |