Description
|
RASCAL DOES NOT DREAM MAI SAKURAJIMA CHINA DRESS 1/7 FIGURE DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
$453.88 $385.80
1 in stock
|
RASCAL DOES NOT DREAM MAI SAKURAJIMA CHINA DRESS 1/7 FIGURE DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Recommended Age | 14+ |
| Character | Mai Sakurajima |
| Size | 10" |
| UPC | 662248844411 |
| Material | ABS, PVC |
| Year Manufactured | 2023 |
| Gender | Boys & Girls |
| Item Length | 10.14" |
| Franchise | Rascal Does Not Dream |
| Brand | Spiritale |
| Type | Statue |
| Item Height | 9.75" |
| Packaging | Original (unopened) |
| Theme | Anime & Manga |
| Features | Limited Edition |
| Main Character | Mai Sakurajima |
| Featured Refinements | Anime Figure |
| Manufacture | Spiritale |
| Country of Origin | China |
| JAN CODE | 4988611322581 |
| Character Family | Rascal Does Not Dream |
| Item Width | 7.8" |