Description
|
ONE PIECE PORTRAIT OF PIRATES WARRIORS ALLIANCE SANJI
OSOBA MASK FIGURE
DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
$248.88 $211.55
1 in stock
|
ONE PIECE PORTRAIT OF PIRATES WARRIORS ALLIANCE SANJI
OSOBA MASK FIGURE
DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Character | Sanji, Vinsmoke Sanji |
| Size | 8" |
| UPC | 4535123716263 |
| Country of Manufacture | China |
| Year Manufactured | 2022 |
| Material | ABS, PVC |
| Gender | Boys & Girls |
| Franchise | One Piece |
| TV Show | One Piece |
| Modified Item | No |
| Brand | MegaHouse |
| Type | Figure |
| Year | 2022 |
| Classification | Portrait of Pirates "Warriors Alliance" |
| Item Height | 8.39" |
| Packaging | Original (unopened) |
| Theme | Anime & Manga |
| Features | Limited Edition |
| Main Character | Sanji |
| Featured Refinements | Anime Figure |
| Manufacture | MegaHouse |
| Country of Origin | China |
| Age | 14+ |
| Character Family | One Piece |