Description
|
NO GAME NO LIFE SHIRO SUMMER SEASON 1/7 FIGURE DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
$273.88 $232.80
1 in stock
|
NO GAME NO LIFE SHIRO SUMMER SEASON 1/7 FIGURE DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Character | Shiro |
| Size | 7" |
| UPC | 4589496588798 |
| Year Manufactured | 2022 |
| Material | ABS, PVC |
| Gender | Boys & Girls |
| Franchise | No Game No Life |
| Modified Item | No |
| Brand | Phat Company |
| Type | Figurine |
| Year | 2022 |
| Item Height | 7.41" |
| Packaging | Original (unopened) |
| Theme | Anime & Manga |
| Main Character | Shiro |
| Recommended Age Range | 14+ |
| Manufacture | Phat Company |
| Country of Origin | China |
| JAN CODE | 4589496588798 |
| Character Family | No Game No Life |