Description
|
MOIS BUNNY 1/6 FIGURE DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
$198.88 $169.05
1 in stock
|
MOIS BUNNY 1/6 FIGURE DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Character | Mois |
| Size | 12" |
| UPC | 4595122080024 |
| Material | ABS, PVC |
| Year Manufactured | 2023 |
| Gender | Boys & Girls |
| Franchise | The Art of Toridamono |
| Modified Item | No |
| Brand | Neonmax |
| Type | Figure |
| Year | 2023 |
| Item Height | 11.7" |
| Packaging | Original (unopened) |
| Theme | Anime & Manga |
| Main Character | Mois |
| Recommended Age Range | 14+ |
| Manufacture | Neonmax |
| Country of Origin | China |
| Character Family | The Art of Toridamono |