Description
|
YU-GI-OH! DUEL MONSTERS SETO KAIBA DUEL OF FATE 1/7 ARTFX J STATUE DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
$123.88 $105.30
1 in stock
|
YU-GI-OH! DUEL MONSTERS SETO KAIBA DUEL OF FATE 1/7 ARTFX J STATUE DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Character | Seto Kaiba |
| Size | 11" |
| UPC | 190526039889 |
| Year Manufactured | 2022 |
| Material | ABS, PVC |
| Gender | Boys & Girls |
| Franchise | Yu-Gi-Oh! |
| TV Show | Yu-Gi-Oh Duel Monsters |
| Modified Item | No |
| Brand | Kotobukiya |
| Type | Figure |
| Year | 2022 |
| JAN | 4934054036240 |
| Item Height | 10.73" |
| Packaging | Original (unopened) |
| Theme | Anime & Manga |
| Features | Limited Edition |
| Main Character | Seto Kaiba |
| Recommended Age Range | 14+ |
| Manufacture | Kotobukiya |
| Country of Origin | China |