Description
|
KOMI CAN’T COMMUNICATE SHOKO KOMI NENDOROID #1853 FIGURE
DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
$63.88 $54.30
1 in stock
|
KOMI CAN’T COMMUNICATE SHOKO KOMI NENDOROID #1853 FIGURE
DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Character | Shoko Komi |
| Size | 4" |
| UPC | 4580590128477 |
| Country of Manufacture | China |
| Material | ABS, PVC |
| Year Manufactured | 2022 |
| Gender | Boys & Girls |
| Franchise | Komi Can't Communicate |
| Modified Item | No |
| Brand | Good Smile |
| Type | Figure |
| Item Height | 3.9" |
| Packaging | Original (Unopened) |
| Theme | Anime & Manga |
| Main Character | Shoko Komi |
| Featured Refinements | Nendoroid |
| Manufacture | Good Smile |
| Country of Origin | China |
| Age | 14+ |
| Character Family | Komi Can't Communicate |