Description
|
KILL LA KILL KIRYUIN SATSUKI FIGMA 249 ACTION FIGURE DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
$223.88 $190.30
1 in stock
|
KILL LA KILL KIRYUIN SATSUKI FIGMA 249 ACTION FIGURE DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
| Weight | 3 lbs |
|---|---|
| Character | Kiryuin Satsuki, Satsuki Kiryuin |
| Size | 6" |
| Signed | No |
| UPC | 4545784063637 |
| Country of Manufacture | China |
| Year Manufactured | 2015 |
| Material | ABS, ATBC-PVC |
| Gender | Boys & Girls |
| Franchise | Kill la Kill |
| TV Show | Kill la Kill |
| Modified Item | No |
| Brand | Max Factory |
| Type | Action Figure |
| Year | 2015 |
| Item Height | 6.05" |
| Packaging | Original (unopened) |
| Theme | Anime & Manga |
| Main Character | Kiryuin Satsuki |
| Featured Refinements | Anime Figure |
| Manufacture | Good Smile |
| Country of Origin | China |
| Age | 14+ |
| Character Family | Kill la Kill |