Description
|
KAIBUTSU SHOUJO (MONSTER GIRL) PELECANUS 1/7 FIGURE DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
$193.88 $164.80
1 in stock
|
KAIBUTSU SHOUJO (MONSTER GIRL) PELECANUS 1/7 FIGURE DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Character | Pelecanus, Monster Girl Pelecanus |
| Size | 11" |
| Signed | No |
| UPC | 4580416923903 |
| Material | ABS, PVC |
| Year Manufactured | 2022 |
| Gender | Boys & Girls |
| Franchise | Kaibutsu Shoujo Pelecanus |
| Modified Item | No |
| Brand | Luminous Box |
| Type | Figurine |
| Year | 2022 |
| Item Height | 10.53" |
| Packaging | Original (unopened) |
| Theme | Anime & Manga |
| Recommended Age Range | 14+ |
| Manufacture | Luminous Box |
| Country of Origin | China |
| JAN CODE | 4580416923903 |
| Character Family | Monster Girl Pelecanus |