Description
|
GIRLS’ FRONTLINE PA-15 LARKSPUR’S ALLURE 1/6 FIGURE DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
$193.88 $164.80
1 in stock
|
GIRLS’ FRONTLINE PA-15 LARKSPUR’S ALLURE 1/6 FIGURE DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Character | PA-15 |
| Size | 7" |
| Signed | No |
| UPC | 4589496588675 |
| Country of Manufacture | China |
| Year Manufactured | 2023 |
| Material | ABS, PVC |
| Gender | Boys & Girls |
| Franchise | Girls' Frontline |
| Modified Item | No |
| Brand | Phat Company |
| Type | Figure |
| Item Height | 6.83" |
| Packaging | Original (Unopened) |
| Theme | Anime & Manga |
| Main Character | PA-15 |
| Featured Refinements | Anime PVC Figure |
| Manufacture | Phat Company |
| Country of Origin | China |
| Age | 14+ |
| Character Family | Girls' Frontline |