Description
|
GENSHIN IMPACT MONA MEGISTUS ASTRAL REFLECTION 1/7 FIGURE DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
$223.88 $190.30
1 in stock
|
GENSHIN IMPACT MONA MEGISTUS ASTRAL REFLECTION 1/7 FIGURE DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Character | Mona Megistus |
| Size | 10" |
| Signed | No |
| UPC | 4580522750134 |
| Country of Manufacture | China |
| Material | ABS, PVC |
| Year Manufactured | 2022 |
| Gender | Boys & Girls |
| Item Length | 6.24" |
| Franchise | Genshin Impact |
| Modified Item | No |
| Brand | Wonderful Works |
| Type | Figure |
| Year | 2022 |
| Item Height | 9.63" |
| Packaging | Original (unopened) |
| Theme | Anime & Manga |
| Main Character | Mona Megistus |
| Featured Refinements | Anime Figure |
| Manufacture | Wonderful Works |
| Country of Origin | China |
| Age | 14+ |
| Character Family | Genshin Impact |
| Item Width | 7.29" |