Description
|
SiStart! CHIAKI AYASE SWIMSUIT 1/4 FIGURE
DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
$363.88 $309.30
1 in stock
|
SiStart! CHIAKI AYASE SWIMSUIT 1/4 FIGURE
DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Character | Chiaki Ayase |
| Size | 16" |
| UPC | 4570001510328 |
| Country of Manufacture | China |
| Year Manufactured | 2021 |
| Material | PVC |
| Gender | Boys & Girls |
| Franchise | SiStart! |
| Modified Item | No |
| Brand | FREEing |
| Type | Figure |
| Year | 2022 |
| Item Height | 15.6" |
| Packaging | Original (unopened) |
| Theme | Anime & Manga |
| Main Character | Chiaki Ayase |
| Manufacture | Freeing |
| Country of Origin | China |
| Age | 18+ |
| Character Family | SiStart! |