Description
|
KUMA KUMA KUMA BEAR YUNA BEAR SUIT 1/4 FIGURE
DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
$373.88 $317.80
1 in stock
|
KUMA KUMA KUMA BEAR YUNA BEAR SUIT 1/4 FIGURE
DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Character | Yuna |
| Size | 14" |
| Signed | No |
| UPC | 4570001510397 |
| Country of Manufacture | China |
| Material | ABS, PVC |
| Year Manufactured | 2022 |
| Gender | Boys & Girls |
| Franchise | Kuma Kuma Kuma Bear |
| Modified Item | No |
| Brand | FREEing |
| Type | Figure |
| Year | 2022 |
| Item Height | 14.43" |
| Packaging | Original (unopened) |
| Theme | Anime & Manga |
| Main Character | Yuna |
| Manufacture | Freeing |
| Country of Origin | China |
| Age | 18+ |
| Character Family | Kuma Kuma Kuma Bear |