Description
|
HISASI ORIGINAL REIKA BUNNY 1/4 FIGURE
DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTICÂ SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
$363.88 $309.30
1 in stock
|
HISASI ORIGINAL REIKA BUNNY 1/4 FIGURE
DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTICÂ SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Character | Reika |
| Size | 19" |
| UPC | 4570001510328 |
| Country of Manufacture | China |
| Year Manufactured | 2022 |
| Material | ABS, PVC |
| Gender | Boys & Girls |
| Franchise | Hisasi Original |
| Modified Item | No |
| Brand | FREEing |
| Type | Figure |
| Year | 2022 |
| Item Height | 18.72" |
| Packaging | Original (unopened) |
| Theme | Anime & Manga |
| Main Character | Reika |
| Features | Hisasi |
| Manufacture | Freeing |
| Country of Origin | China |
| Age | 18+ |
| Character Family | Hisasi Original |