Description
|
DSmile ORIGINAL ERURU MAID BUNNY 1/4 FIGURE
DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTICÂ SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
$423.88 $360.30
1 in stock
|
DSmile ORIGINAL ERURU MAID BUNNY 1/4 FIGURE
DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTICÂ SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Character | Eruru |
| Size | 18" |
| UPC | 4570001510335 |
| Country of Manufacture | China |
| Material | PVC |
| Year Manufactured | 2022 |
| Gender | Boys & Girls |
| Franchise | DSmile Original |
| Modified Item | No |
| Brand | FREEing |
| Type | Figure |
| Year | 2022 |
| Item Height | 17.55" |
| Packaging | Original (unopened) |
| Theme | Anime & Manga |
| Main Character | Eruru |
| Features | DSmile |
| Manufacture | Freeing |
| Country of Origin | China |
| Age | 18+ |
| Character Family | DSmile Original |