Description
|
FOOD WARS! RINDO KOBAYASHI 1/4 BARE LEG BUNNY FIGURE DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
$323.88 $275.30
1 in stock
|
FOOD WARS! RINDO KOBAYASHI 1/4 BARE LEG BUNNY FIGURE DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Character | Rindo Kobayashi |
| Size | 18" |
| Signed | No |
| UPC | 4570001510922 |
| Year Manufactured | 2022 |
| Material | ABS, Metal, PVC |
| Gender | Boys & Girls |
| Franchise | Food Wars! |
| TV Show | Food Wars |
| Modified Item | No |
| Brand | FREEing |
| Type | Figurine |
| Year | 2022 |
| Item Height | 18.33" |
| Packaging | Original (unopened) |
| Theme | Anime & Manga |
| Main Character | Rindo Kobayashi |
| Recommended Age Range | 14+ |
| Features | Limited Edition |
| Manufacture | FREEing |
| Country of Origin | China |
| JAN CODE | 4570001510922 |
| Character Family | Food Wars! |