Description
|
CODE VEIN MIA KARNSTEIN 1/7 FIGURE
DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
$343.88 $292.30
1 in stock
|
CODE VEIN MIA KARNSTEIN 1/7 FIGURE
DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Character | Mia Karnstein |
| Size | 10" |
| UPC | 4580416942799 |
| Year Manufactured | 2022 |
| Material | ABS, PVC |
| Gender | Boys & Girls |
| Franchise | Code Vein |
| Modified Item | No |
| Brand | Good Smile Company |
| Type | Figure |
| Item Height | 10.14" |
| Packaging | Original (Unopened) |
| Theme | Anime & Manga |
| Main Character | Mia Karnstein |
| Featured Refinements | Code Vein |
| Recommended Age Range | 14+ |
| Manufacture | Good Smile |
| Country of Origin | China |
| JAN CODE | 4580416942799 |
| Character Family | Code Vein |