Description
|
COFFEE KIZOKU ORIGINAL CHARACTER MYRICA TAKASE 1/4 BUNNY FIGURE DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
$443.88 $377.30
1 in stock
|
COFFEE KIZOKU ORIGINAL CHARACTER MYRICA TAKASE 1/4 BUNNY FIGURE DESCRIPTION:
PAYMENT:
DOMESTIC SHIPPING:
INTERNATIONAL SHIPPING:
|
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Character | Myrica Takase |
| Size | 11" |
| Signed | No |
| UPC | 4589890600768 |
| Year Manufactured | 2022 |
| Material | ABS, Fabric, PVC |
| Gender | Boys & Girls |
| Franchise | Coffee Kizoku Original Character |
| Modified Item | No |
| Brand | BINDing |
| Type | Figurine |
| Year | 2022 |
| Item Height | 10.53" |
| Packaging | Original (unopened) |
| Theme | Anime & Manga |
| Features | Limited Edition |
| Main Character | Myrica Takase |
| Recommended Age Range | 18+ |
| Manufacture | BINDing |
| Country of Origin | China |
| JAN CODE | 4589890600768 |
| Character Family | Coffee Kizoku Original Character |